Green - Profesjonaly Serwis i Doradztwo

Jestesmy najszybciej rozwijajaca sie firma w zachodniopomorskim w sektorze ostrzenia pil i narzedzi stalowych oraz serwisu.

O Naszej Firmie

GREEN z siedzibą w Szczecinku, jest stale rozwijającą się firmą na rynku regionalnym w zakresie dostawy i pełnego serwisu narzędzi do obróbki drewna, materiałów drewnopochodnych i tworzyw sztucznych. Od początku istnienia oferujemy naszym klientom najwyższej jakości narzędzia renomowanych producentów krajowych i europejskich. W ofercie naszej znajdziecie Państwo większość narzędzi stosowanych w branży m.in. Piły tarczowe, frezy nasadzane i proste, głowice frezarskie, noże wymienne, narzędzia PKD. Oferta nasza jest wciąż poszerzana i udoskonalana.

Od początku powstania firmy GREEN, prowadzimy pełny serwis ostrzenia narzędzi wykonanych ze stali szybkotnącej HSS, węglika spiekanego HM oraz narzędzi z polikryształu diamentu PKD. Usługi wykonywane są na najnowocześniejszych maszynych numerycznych firm takich jak VOLLMER, LAKFAM.

Zdobyte doświadczenie oraz precyzja pozwala nam na zaoferowanie produktów oraz usług najwyższej jakości. Nowoczesny park maszynowy oraz wysoka dbałość o szczegóły stawiają nas na pozycji wiarygodnego partnera spełniającego wysokie oczekiwania klientów w zakresie jakości oraz terminowości dostaw.