firma

O nas

GREEN jest dynamicznie rozwijająca firmą w zakresie dostaw oraz serwisu narzędzi dla przemysłu meblarskiego, drzewnego oraz metalowego.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo narzędzia do obróbki drewna, materiałów drewnopochodnych, tworzyw sztucznych, aluminium i metalu, pochodzące od renomowanych producentów krajowych i europejskich.

Firma nasza powstała w 2008 i od samego początku prowadzi serwis narzędzi skrawających. Ciagłe inwestycje i rozbudowa parku maszynowego pozwalają nam na wykonanie praktycznie wszystkich powierzonych nam zleceń. Serwisowane przez nas narzędzia charakteryzują się wysoką żywotnością oraz najwyższą jakością o czym świadczy powiększająca się ilość naszych stałych i zadowolonych klientów.
Stoi za nami 10 lat doświadczenia w serwisie narzędzi tnących. Dysponujemy zespołem specjalistów wyposażoną w nowoczesne maszyny CNC. Wybierając GREEN decydujecie się Państwo na współpracę z profesjonalistami i wybieracie rzetelnego partnera biznesowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Przedsiębiorstwo realizuje projekt pn. „Nowatorskie zastosowanie technologii lutowania indukcyjnego w innowacyjnym procesie seryjnej regeneracji frezów piłkowo-tarczowych TCT w oparciu o własne prace badawcze firmy Green”

Celem głównym projektu jest zwiększenie innowacyjności w skali międzynarodowej w wyniku wprowadzenia na rynek nowych produktów i usług.
W wyniku realizacji projektu osiągnięte zostaną następujące efekty:

  1. Wprowadzenie innowacyjności produktowej w firmie
  2. Wzrost zatrudnienia
  3. Wzrost przychodów ze sprzedaży nowych produktów

Całkowita wartość projektu: 869 794,50 zł
Dofinansowanie projektu z środków Unii Europejskiej: 318 217,50 zł

Zapytanie ofertowe na zakup urządzeń specjalistycznych w ramach projektu „Nowatorskie zastosowanie technologii lutowania indukcyjnego w innowacyjnym procesie seryjnej regeneracji frezów piłkowo – tarczowych TCT w oparciu o własne prace badawcze firmy Green”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020.

Zapytanie ofertowe na:

  1. Zakup 5osiowej szlifierki narzędziowej CNC do szlifowania powierzchni bocznych węglika spiekanego w regenerowanych frezach piłkowo-tarczowych HM.
  2. Zakup 4osiowej szlifierki narzędziowej CNC do szlifowania powierzchni natarcia i przyłożenia węglika spiekanego w regenerowanych frezach piłkowo-tarczowych HM.
  3. Zakup wyważarki narzędziowej wyposażonej w system korekcji niewyważenia.
  4. Zakup generatora indukcyjnego do lutowania węglika spiekanego oraz stali HSS w korpusach narzędzi.

https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/publication/view/1213323